Диск зачисний по металу RinG

Код: 77012
24.31 грн.
В наявності
Розміри:
Стандарт:
Матеріал:
Доставка:

- У будь-яку точку України (тариф перевізника)

- Самовивіз зі складу м Харків безкоштовно

- Можлива доставка по м Харків

Оплата

- Безготівковий розрахунок з ПДВ,

- Visa / MasterCard

- Накладений платіж

Гарантия:

- Офіційна гарантія від виробника.

Поділитися:

Опис товару Диск зачисний по металу RinG

Диск зачисний по металу Ring характерний рівномірний знос під час роботи при однаково швидкій швидкості різання і мають знижений звуковий індекс. Диски дають рівний різ, без задирок і припікання прилеглої до резу поверхні. Балансування диску і посадочного кільця зводять до мінімуму вібрації під час роботи, що дозволяє отримати максимально якісний різ.
Застосовуються зачисні круги для зачистки і обдирання деталей і конструкцій з різних металів - сталі, чавуну і сплавів кольорових металів, а також для видалення зварювальних швів з поверхні, задирок, окалини, стандартного шліфування матеріалу, ідеально підходить для шліфування нелегованих і легованих конструкційних сталей, високолегованих конструкційних сталей, інструментальних сталей, тонкостінних металевих профілів, шліфування зварних швів і з'єднань після зварювання, для зачистки поверхонь і кромок перед зварюванням, обдирання окалини та видалення іржі.
  Зачисні диски використовуються з кутовими шліфувальними машинами (болгарками) і верстатами. Зачисні диски по металу забезпечують високу ефективність роботи і чистоту різу.Завдяки високоякісній бакелітовій зв'язці мають підвищену стійкість до зношування та стійкість до перегріву, що допомагає досягти тривалого терміну служби та високих показників безпеки робіт. Спеціальний склад дисків абразивних Ring, які не містять заліза, сірки і хлору, дозволяє уникнути «припік» розрізаемого матеріалу і його забруднення в процесі обробки.
Диск зачисний по металу міцний і масивний, має стійкість до швидкого зносу або пошкоджень. В процесі роботи диск набирає гарну швидкість обертання, тому може швидко видалити вади ділянки і використовується найчастіше для первинної обробки. Topцeвa поверхня зачисних кіл виготовляється шорсткою і рифленою. Це знижує температуру в місці різання і знижує втрату потужності пo відношенню до гладкої поверхні дисків, a також гарантує бeзприпікове різання.

Характеристики
Стандарт:
Матеріал:
Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Наші контакти

Адреса:
Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4