Фільтр для холодної води натрубний зі змінним фільтруючим елементом

Код: 106250
388.36 грн.
В наявності
Розміри:
Виробник:
Aquafilter
Країна виробник:
Польша
Гарантійний термін (міс):
12
Матеріал корпусу:
Доставка:

- У будь-яку точку України (тариф перевізника)

- Самовивіз зі складу м Харків безкоштовно

- Можлива доставка по м Харків

Оплата

- Безготівковий розрахунок з ПДВ,

- Visa / MasterCard

- Накладений платіж

Гарантия:

- Офіційна гарантія від виробника.

Поділитися:

Опис товару Фільтр для холодної води натрубний зі змінним фільтруючим елементом

Магістральні фільтри для холодної води (фільтри зі змінним очисним елементом), ТМ Aquafilter, є найбільш поширеними, так як відповідають широкому ряду параметрів для підбору колби, а також ефективно встановлюються безпосередньо на водопровідній трубі. Призначення: механічна фільтрація холодної води від таких домішок, як пісок, іржа, окалина.

Розміри корпусу: висота 315 мм × діаметр 115 мм

10" Прозорий посилений корпус фільтра для холодної води з латунною різьбою 1/2", 10 bar, 2 ущільнювальних кільця, повітряний клапан, з кронштейном, ключем, диском-стабілізатором, картриджем, в упаковці.
10" Прозорий посилений корпус фільтра для холодної води з латунною різьбою 3/4", 10 bar, 2 ущільнювальних кільця, повітряний клапан, з кронштейном, ключем, картриджем, в упаковці.
10" Прозорий посилений корпус фільтра для холодної води з латунною різьбою 1", 10 bar, 2 ущільнювальних кільця, повітряний клапан, з кронштейном, ключем, картриджем, в упаковці.
Максимальна продуктивність корпусу фільтра безпосередньо залежить від максимальної продуктивності використовуваного картриджа. З цією метою слід встановлювати в колби картриджі номіналом 50-т мікрон, 20-ть мікрон або 10-ть мікрон, тим самим попередивши критичні втрати тиску води. Особливо важливо це при установці колби на водопровідній трубі на вході в будинок, квартиру.
Очищена від механічних домішок водопровідна вода продовжить термін експлуатації такого обладнання як: пральні машини, посудомийні машини, змішувачі води, водонагрівачі, крани.
Корпус фільтра виконаний з високоміцного поліетилену (максимальний випробувальний тиск 10 Атмосфер). Синій оголовок оснащений повітряним клапаном, який дозволяє звільняти повітря, що накопичилось в колбі, це особливо важливо зробити після заміни картриджа. Комплектується фільтр монтажною пластиною та гвинтами для монтажу на стіну в зручному місці. Зелений диск призначений для стабілізації картриджа всередині колби і попереджає зсув картриджа щодо своєї осі. Ключ дозволяє розподілити зусилля по колбі при відкручування і успішно витягти її з оголовка для заміни картриджа або демонтажу фільтра. Прозорий корпус дозволяє оцінити стан забруднення картриджа. Картридж виготовлений з пористого поліпропілену і ефективно очищає воду від зважених часток, термін експлуатації одного картриджа залежить в першу чергу від якості, що надходить у фільтр водопровідної води і коливається в середньому від двох до восьми місяців (в окремих випадках виникає необхідність змінювати фільтруючий елемент кожні два тижні або ж навпаки досить заміни один раз у рік). Перед установкою нового картриджа рекомендується попередньо окремо його витримати у воді кілька годин, що запобігає накопичення повітря і допоможе почати процес фільтрації відразу, без очікування усунення ззаповітрювання шляхом протоку води через пори поліпропіленового фільтруючого елемента.

Характеристики
Виробник:
Aquafilter
Країна виробник:
Польша
Гарантійний термін (міс):
12
Матеріал корпусу:
Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Наші контакти

Адреса:
Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4