Склоріз

Код: 69015
49.4 грн.
В наявності
Знижки на опт до 40% Телефонуйте.
Розміри:
Доставка:

- У будь-яку точку України (тариф перевізника)

- Самовивіз зі складу м Харків безкоштовно

- Можлива доставка по м Харків

Оплата

- Безготівковий розрахунок з ПДВ,

- Visa / MasterCard

- Накладений платіж

Гарантия:

- Офіційна гарантія від виробника.

Поділитися:

Опис товару Склоріз

Склоріз - це ручний інструмент, який застосовується для розрізання скла. Також з його допомогою можна розкроїти плитку, таку як керамограніт. Інструмент являє собою невелику рукоятку з вістрям на кінчику, яке при русі по поверхні скла залишає на ньому легку подряпину. Після цього по нанесеному контуру розмітки здійснюється контрольований злам. Головна особливість склоріза полягає в тому, що для отримання рівного розкрою, нанесення подряпини має відбутися за один раз.
Роликовий склоріз є найпоширенішим і професійним типом інструменту для різання скла. Ріжучою частиною цього інструменту є рухливий ролик. При використанні склоріза з роликовим механізмом необхідно виробляти певний натиск, так як, роликовий склоріз не дряпає, а видавлює канавку. З цієї причини при нанесенні розмітки на нього потрібно тиснути досить сильно, щоб забезпечити створення глибокої борозни. Це збільшить ймовірність, що тріщина при контрольованому зламі піде як треба. Підсумком правильної порізки буде глибока, яскраво виражена лінія по контуру відрізу. Не припустимо проводити склорізом кілька разів по одній лінії. Також важливо послаблювати тиск на ріжучий механізм за 5 мм, не доходячи до краю заготовки.

Підготовка перед використанням роликового склоріза
Для різання скла важливо підготувати ідеально рівну і чисту поверхню. Сама заготівля під порізку повинна бути сухою і абсолютно чистою. Наявність вологи і різного роду забруднень призводить до швидкого затуплення будь-якого інструменту. Для запобігання появи подряпин від дрібного пилу, стіл слід застелити м'якою тканиною або підкласти спеціальний прогумований килимок. Для того щоб лінія в розмітці вийшла ідеально рівно, потрібно користуватися лінійкою або іншим предметом, який може її замінити. Важливо виставити напрямну ідеально рівно, після чого притиснувши склоріз до її контуру, і безпосередньо до самого листу, провести від одного краю скла до другого. Важливо, щоб подряпина або борозна вийшли з першого разу, оскільки всі повторні спроби поліпшити лінію будуть марні.

Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Наші контакти

Адреса:
Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4