Свердло для конфірмату

Код: 68064
39.96 грн.
В наявності
Кіл-ть Вартість
39.96 грн.
роздрібна ціна
Упаковка: знижка 35%
Ящик: знижка 45%
Більш детально - натисніть на кількість
Розміри:
Стандарт:
Матеріал:
Доставка:

- У будь-яку точку України (тариф перевізника)

- Самовивіз зі складу м Харків безкоштовно

- Можлива доставка по м Харків

Оплата

- Безготівковий розрахунок з ПДВ,

- Visa / MasterCard

- Накладений платіж

Гарантия:

- Офіційна гарантія від виробника.

Поділитися:

Опис товару Свердло для конфірмату

Свердло для конфірмату використовують для свердління глухих отворів під корпусну стяжку, підходить для м'яких і твердих порід деревини, а також для плити ДСП і МДФ, широко застосовують в меблевому виробництві. Свердло для конфірмату застосовують зі звичайними дрилями або шуруповертами.
За один прохід висвердлюють два отвори різного діаметру (для потовщеної частини конфірмату і під капелюшок) і знімається акуратна фаска. Свердло являє собою триступеневу конструкцію, що складається з адаптера і основного свердла (змінне). Завдяки хрестоподібній подточці ріжучої частини забезпечується точне центрування свердла. Основне свердло формує отвір для гвинтової частини конфірмату. Конфірмат повністю захований в полотні. Завдяки наявності круглої верхньої головки свердла не потрібно використовувати зенковку.
Завдяки гострому куту заходної частини полегшується початкове входження інструменту в матеріал, і забезпечується центрування майбутнього отвору. Ухил в гвинтовій канавці повністю збігається за кутом з відповідним нахилом різьби в конфірматі. Розмір установки упорної частини може бути попередньо відрегульований так, щоб виключити можливий пересверлдливання. Тому при роботі з таким свердлом не потрібно постійного контролю за глибиною одержуваного отвору. Площа контактної частини упора завжди виконується мінімально допустимою - для того, щоб зберегти стійкість свердла, і одночасно не допустити зім'яття бічної поверхні отвору. Таким чином, свердло під конфірмат замінює собою два звичайних свердла - під сам отвір, і під конічну частину для головки кріплення.

Характеристики
Стандарт:
Матеріал:
Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Наші контакти

Адреса:
Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4