Свердло по металу Р18

Код: 67164
8.33 грн.
В наявності
Кіл-ть Вартість
8.33 грн.
роздрібна ціна
Упаковка: знижка 35%
Ящик: знижка 45%
Більш детально - натисніть на кількість
Розміри:
Стандарт:
Матеріал:
Доставка:

- У будь-яку точку України (тариф перевізника)

- Самовивіз зі складу м Харків безкоштовно

- Можлива доставка по м Харків

Оплата

- Безготівковий розрахунок з ПДВ,

- Visa / MasterCard

- Накладений платіж

Гарантия:

- Офіційна гарантія від виробника.

Поділитися:

Опис товару Свердло по металу Р18

Свердло по металу Р18 - це свердла промислового призначення. Дане свердло спіральне зі швидкорізальної сталі, забезпечує високу термостійкість при металообробці (чим свердла Р6М5), має циліндричний хвостовик, застосовують для створення отворів ручним механізованим інструментом, а також на автоматичних верстатах. Свердло по металу Р18 застосовується для обробки нержавіючих, легованих, жароміцних, поліпшених, кислотостойких, вуглецевих, корозійностійких сталей, сталей для цементації, сплавів на основі кольорових металів, сірих і кованих чавунів кислотостойких сталей, металлокерамічного сплаву на основі заліза.
Додавання кобальту (С5%) і змісту вольфраму в сплав свердла Р18 значно збільшує міцність і красностійкість свердла, що дозволяє обробляти більш тверді і в'язкі сплави, а також значно збільшує ресурс свердла. Правильна геометрія вироба, заточка і гарт робочої частини свердла, дозволяє швидко робити засвердлювання і не використовувати кернення, а також знижує рівень радіального биття і тертя на не ріжучих поверхнях свердла.
Свердло по металу Р18 виготовляється методом фрезерування цільної заготовки та подальшого його шліфування, що сприяє підвищенню міцності і зносостійкості вироба. Золотисте покриття свердла Р18 захищає свердло від корозії. Конструкція спіралі дозволяє працювати в умовах, що утрудняють відведення стружки слабкого охолодження свердла. Широкі канавки і поліровані стрічки свердла сприяють плавному відводу стружки.

Характеристики
Стандарт:
Матеріал:
Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Наші контакти

Адреса:
Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4