Талреп гак-кільце DIN 1480

Код: 73001
39.47 грн.
В наявності
Кіл-ть Вартість
39.47 грн.
роздрібна ціна
Упаковка: знижка 35%
Ящик: знижка 45%
Більш детально - натисніть на кількість
Розміри:
Доставка:

- У будь-яку точку України (тариф перевізника)

- Самовивіз зі складу м Харків безкоштовно

- Можлива доставка по м Харків

Оплата

- Безготівковий розрахунок з ПДВ,

- Visa / MasterCard

- Накладений платіж

Гарантия:

- Офіційна гарантія від виробника.

Поділитися:

Опис товару Талреп гак-кільце DIN 1480

Талреп гак-кільце DIN 1480 являє собою такелажне пристосування, за допомогою якого проводиться регулювання ступеня натягу канатів, тросів і ланцюгів. Конструктивно талреп гак-кільце DIN 1480 складається з трьох деталей: муфти, гака і кільця. Муфта на своїх протилежних кінцях має по одному отвору з лівою і правою різьбою, які дозволяють максимально поєднати осі різьбових частин гака і кільця. У місцях розташування отворів конструкція муфти посилена. Кільце талрепа зазвичай кріпиться до міцно закріпленої опорної основи. На гак талрепа одягається петля сталевого троса (каната) або одна з ланок одягнутого ланцюга, протилежні кінці яких закріплені на такелажні вироби.
У нашій компанії є такі різновиди талрепів DIN 1480: гак - кільце (петля), кільце - кільце (петля - петля), гак - гак. Талреп виготовляється методом штампування зі сталі з подальшим нанесенням цинкового покриття, являє собою два вкрученних в муфту гвинта з протилежною різьбою. Натяг тросів регулюється обертанням центрального корпусу (муфти), при якому гвинти зсуваються до центру.
Талреп використовується при монтажних, будівельних і інших роботах для зміни довжини і регулювання натягу сталевих тросів, канатів, ланцюгів, але не для підйому і переміщення вантажів. Крім того, талреп широко використовується в якості компенсатора довжини, що підтримує і страхує транспортний пристрій.
Талрепи гак-кільце DIN 1480 виготовляються зі сталі з цинковим покриттям для захисту від корозії. Робочі навантаження розраховуються уздовж осі талрепа, бічні навантаження не допускаються.
Переваги талрепів DIN 1480:
• висока міцність сталі розрахована на роботу з великою вагою і натягом;
• цинкове покриття захищає від іржі та розтріскування під несприятливим впливом зовнішнього середовища;
• швидке і надійне регулювання натягу тросів за допомогою центрального корпусу (муфти);
• надійність;
• відносно невелика вага.

Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Наші контакти

Адреса:
Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4