Цвяхи бітумні (КГ)

Код: 71074
125.58 грн.
В наявності
Кіл-ть Вартість
125.58 грн.
роздрібна ціна
Упаковка: знижка 35%
Ящик: знижка 45%
Більш детально - натисніть на кількість
Розміри:
Доставка:

- У будь-яку точку України (тариф перевізника)

- Самовивіз зі складу м Харків безкоштовно

- Можлива доставка по м Харків

Оплата

- Безготівковий розрахунок з ПДВ,

- Visa / MasterCard

- Накладений платіж

Гарантия:

- Офіційна гарантія від виробника.

Поділитися:

Опис товару Цвяхи бітумні (КГ)

Цвяхи бітумні використовуються для кріплення м'якої бітумної черепиці. Дані цвяхи сумісні з усіма різновидами цього матеріалу. Від звичайних будівельних цвяхів вони відрізняються:
• Збільшеним капелюшком - проколи на гонах з часом розтягуються, плитка може зісковзнути з кріплення. При сильному вітрі краю гонту задираються, один лист може підняти сусідні плитки.
• Наявністю оцинковки - вона захищає сталь від корозії, що забезпечує цілісність покриття.
• Невелика довжина стрижжня - довгі цвяхи можуть висуватися з внутрішньої поверхні обрешітки і пошкодити інші шари покрівельного пирога.
Для фіксації листів застосовують звичайні і пневматичні молотки. На 1 гонт має припадати не менше 4 цвяхів. На крутих схилах і інших проблемних місцях рекомендується кріпити кожен лист 6 цвяхами. Капелюшок повинен притискатися до поверхні листа. Нещільно зафіксований гонт буде підніматися під дією вітру, під нього буде потрапляти волога. Занадто глибоко забиті кріплення розривають плитку в місці прилягання капелюшка. Застосування промислових пневмопістолетів значно скорочує час монтажу і підвищує якість робіт. Цвяхи, з'єднані дротом, подаються в пневматичну камеру за принципом кулеметної стрічки. Під впливом стисненого повітря металовироби вистрілюються, щільно фіксуючи лист. Щоб розрахувати необхідну кількість цвяхів, необхідно знати точну площу покрівлі. При покупці цвяхів можна орієнтуватися на наступні дані: на кожен м2 гнучкої черепиці необхідно 80 г цвяхів. Цвяхи не повинні стирчати з бітумної черепиці і не потопати в неї.

Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Наші контакти

Адреса:
Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4