Всього товарів: 2
Вибір за параметрами
Вибір за параметрами
Код: 109001
Кут вигину (град.):
90
Покриття:
Без покриття
Гарантійний термін (міс):
12
Спосіб виготовлення:
Крутовигнутий суцільнотягнутий
Робоче середовище:
Вода; Пара; Неагресивне середовище
Код: 109147
Покриття:
Без покриття
Гарантійний термін (міс):
12
Спосіб виготовлення:
Крутовигнутий суцільнотягнутий
Робоче середовище:
Агресивні рідкі середовища; Вода; Пар; Газ; Нафтопродукти; Стічні води; Повітря; Не агресивне середовище; Масла
Тип приєднання:
Приварне

  Як підібрати і де купити якісні відводи в Україні

  Відводи – деталь трубопроводу, що призначена для зміни напрямку трубопроводу під кутом 45˚, 60˚, 90˚, 180˚. Як правило, їх вказують за зовнішнім розміром труби і товщиною стінки, оскільки вони монтуються на трубопровід шляхом зварювання. Залежно від товщини стінки вони можуть бути розраховані на різний тиск робочого середовища. По суті відвід представляє собою частину труби, яка вигнута під певним кутом.

  Види відводів:

  • За типом матеріалу: сталеві, нержавіючі;
  • За типом виготовлення: ковані, гарячегнуті, холодногнуті, штампозварні, зварні секційні

  Підбір відводів здійснюється шляхом розрахунку, в якому враховуються всі фактори, що впливають на відвід як з боку робочого середовища (внутрішні), так і з боку навколишнього середовища (зовнішні). На даний момент відводи за ГОСТ 17375 є найпоширенішим елементом трубопровідних мереж. Для безпеки, довговічної та безаварійної роботи мереж мають бути дотримані такі чинники: 1) правильно підібраний відвід 2) відвід повинен бути високої якості. Виходячи з цього необхідно правильно підбирати відводи і звертатися в компанії, які пропонують відводи хорошої якості, щоб не допустити поривів і аварій на трубопроводах. Такою компанією є ТОВ «Армлайнс», у нас Ви можете купити відводи хорошої якості за найкращою ціною в Україні.

  Якісні відводи в Україні

  У компанії Армлайнс Ви можете купити відводи оптом і вроздріб в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові та інших куточках України, оскільки ми здійснюємо поставки по всій Україні зручним для Вас вантажоперевізником.

  Вся продукція, куплена у Армлайнс, перевірена, має сертифікати якості (паспорти) і відповідає стандартам України.

  Здається, що підібрати і купити відводи в Україні легко, оскільки є багато пропозицій, однак варто враховувати, що продукція буває різної якості, тому якщо у Вас є потреба купити відводи в Україні хорошої якості за найкращою ціною – купіть в Армлайнс!

  Купуючи продукцію в Армлайнс, Ви отримаєте сертифіковану і перевірену продукцію в найкоротші терміни за найкращою ціною.

  Наші контакти

  Адреса:
  Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4