Затискач для тросу DIN 741

Код: 73186
3.64 грн.
В наявності
Кіл-ть Вартість
3.64 грн.
роздрібна ціна
Упаковка: знижка 35%
Ящик: знижка 45%
Більш детально - натисніть на кількість
Розміри:
Доставка:

- У будь-яку точку України (тариф перевізника)

- Самовивіз зі складу м Харків безкоштовно

- Можлива доставка по м Харків

Оплата

- Безготівковий розрахунок з ПДВ,

- Visa / MasterCard

- Накладений платіж

Гарантия:

- Офіційна гарантія від виробника.

Поділитися:

Опис товару Затискач для тросу DIN 741

Затиск для троса DIN 741 конструктивно являє собою скобу з різьбою і гайками на кінцях і основу - перемичку з двома отворами і виїмкою для точної підгонки і закріплення тросів і канатів. Закріплення троса відбувається шляхом затягування гайок на кінцях скоб. Затискачі мають гарну міцність застосовуються для з'єднання тросів між собою і для виготовлення петель на кінцях троса під час виконання робіт не пов'язаних з підйомом і переміщенням вантажів. Не призначений для вантажопідйомних робіт, володіє двома гайками. Затискач для троса DIN 741 допомагає при будівництві будинків і споруд, при прокладці кабелів.
Складений вдвічі кінець сталевого каната (троса) укладають на увігнуту верхню частину міцної основи кріпильної деталі. Потім зверху вставляють скобу, просмикуючи її різьбові кінці крізь отвори в підставі таким чином, щоб одна частина каната була покладена поверх іншої. Після цього на різьбу хомута накручують шестигранні гайки, забезпечуючи рівномірний натяг різьби обох кінців.
Затискачі троса DIN 741 виготовляються з вуглецевої сталі з цинковим покриттям для захисту від корозії. Розміри затискачів визначається по діаметру затискаючого троса.

Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Наші контакти

Адреса:
Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4