Затвори баттерфляй

Всього товарів: 3
Вибір за параметрами
Вибір за параметрами
Супер ціна - 16%
Код: 104001
Тип приєднання:
Стяжне
Матеріал корпусу:
Чавун
Покриття:
Емаль
Клас герметичності:
D
Рекомендований
Код: 104017
Тип приєднання:
Стяжне
Матеріал корпусу:
Чавун
Покриття:
Емаль
Клас герметичності:
D
Супер ціна - 9%
Код: 104028
Тип приєднання:
Стяжне
Матеріал корпусу:
Чавун
Покриття:
Емаль
Клас герметичності:
D

  Як підібрати і де купити якісні затвори батерфляй в Україні

  Затвори батерфляй часто зустрічаються як засувка батерфляй – вид запірно-регулюючої арматури з робочим елементом у вигляді диска, який буває у двох виконаннях: 1) чавунний оцинкований диск; 2) нержавіючий диск. Диск повертається навколо осі і встановлюється перпендикулярно або під кутом до напрямку руху робочого середовища. Як правило затвори ручні, для великих діаметрів застосовується редуктор, іноді застосовують затвори з електроприводами або пневмоприводами.

  Затвори батерфляй, як правило, ущільнюються за допомогою еластичного сідла, виконаного з EPDM (гума) або PTFE (фторопласт). При покупці затвора батерфляй на цей параметр слід звернути особливу увагу, оскільки від цього залежить те, в які середовища затвор батерфляй може вмонтовуватися. EPDM (-40 ... + 121˚С) застосовується для: холодна / гаряча / морська вода, повітря, луги, спирт, неорганічні кислоти, нейтральні солі. PTFE (-18 ... + 204 ° С) застосовуються для: ефірів, вуглеводнів, кислот, масел і нафтопродуктів.

  Якісні затвори батерфляй в Україні

  Оскільки конструкція затворів батерфляй, як правило, має еластичне ущільнення (варто відзначити, що є види затворів з металевим ущільненням), варто врахувати той факт, що даний вид трубопровідної арматури не придатний для робочих середовищ, що містять тверді частки, оскільки вони пошкодять як диск, так і сідло, та приведе в непридатність затвор батерфляй.

  З кожним роком цей вид трубопровідної арматури набирає все більшої популярності в Україні, оскільки купити його можна за значно нижчою ціною, ніж іншу запірну арматуру, вони легкі в монтажі та піддаються ремонту.

  У компанії Армлайнс ви можете купити затвори батерфляй з широким діапазоном діаметрів і різним видом виконання сідел та дисків, телефонуйте в компанію Армлайнс, наші фахівці зможуть Вам допомогти купити затвор батерфляй, який Вам підійде, за найкращою ціною в Україні.

  У компанії Армлайнс Ви можете купити затвор батерфляй (засувка батерфляй) оптом і вроздріб в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові та інших куточках України, оскільки ми здійснюємо поставки по всій Україні зручним для Вас вантажоперевізником.

  Вся продукція, яку Ви купуєте у Армлайнс, перевірена, має сертифікати якості (паспорти) і відповідає стандартам України.

  Здається, що купити затвори батерфляй в Україні легко, оскільки є багато пропозицій, однак варто враховувати, що продукція буває різної якості, часто поставляється продукція неналежної якості, тому якщо у Вас є потреба купити затвори батерфляй (засувки батерфляй) в Україні хорошої якості за найкращою ціною – купіть в Армлайнс!

  Купуючи продукцію в Армлайнс, Ви отримаєте сертифіковану і перевірену продукцію в найкоротші терміни за найкращою ціною.

  Наші контакти

  Адреса:
  Украина, Харьковская область, проспект Московский 199 АВ4